• Niemiecka firma BioEvolution opracowała nową koncepcję zabiegów mezoterapii mikroigłowej , które są alternatywą dla głębokich ostrzykiwań skóry oraz zabiegów chirurgii plastycznej.Są to wyjątkowo skuteczne zabiegi kompleksowej regeneracji skóry, jej odmłodzenia, niwelowania i spłycania zmarszczek, korekty owalu twarzy, wygładzenia, nawilżenia, ujędrnienia,dotlenienia skóry, redukcji przebarwień, terapii blizn, cellulitu i trądziku.
 • W zależności od indywidualnych potrzeb, zabiegi można wykonywać na twarzy, szyi , dekolcie, wierzchniej skórze dłoni,  skórze głowy, dowolnym miejscu na ciele .
 • Nie ma tu ryzyka powikłań takich jak: obrzęki, niekontrolowane rozprzestrzenianie się substancji w skórze, uszkodzenie nerwów i mięśni, intoksykacja  (zatrucie), przedawkowanie,  jak ma to miejsce w przypadku innych zabiegów odmładzających. Natomiast efekty mogą śmiało konkurować z efektami po głębokim ostrzykiwaniu.
 •  Jest to zabieg bezbolesny, nie wymagający żadnych znieczuleń. Klientka podczas pracy z głowicą odczuwa jedynie mrowienie.
 •  Zabiegi mezoterapii mikroigłowej nie wymagają okresu rekonwalescencji, nie pozostawiają żadnych ran, blizn, siniaków, czy opuchnięć.
 •  Po zabiegu skóra jest jedynie lekko zaczerwieniona, ale jest to efekt pożądany, świadczący o udanym zabiegu, zaczerwienienie ustępuje po kilku godzinach, nie ma śladu po mikronakłuciach.
 •  Sama metoda mezoterapii mikroigłowej BioEvolution wykorzystuje technikę mikronakłuć (mikroperforacji) naskórka, do bezbolesnego  wprowadzania do skóry właściwej substancji aktywnych, o większych cząsteczkach niż  200nm (witaminy,  kwas hialuronowy…), które normalnie  nie mają szans na przeniknięcie na tę głębokość.
 • Substancje aktywne przenikają przez naskórek i rozprzestrzeniają się w skórze właściwej, dokładnie tam gdzie ich działanie jest najbardziej efektywne, intensywnie stymulują metabolizm komórkowy i wymuszają procesy regeneracyjne. Dodatkowo mechaniczna mikroperforacja naskórka pobudza receptory skóry oraz stymuluje lepsze krążenie, a każde nawet najmniejsze uszkodzenie naskórka powoduje rozpoczęcie procesów samoodnowy, dochodzi do nowotworzenia kolagenu w skórze właściwej.
 • Ze względu na silne własności naprawcze zabiegu, oprócz zabiegów odmładzających, odżywczych, nawilżających, antycellulitowych, stosuje się go również do terapii blizn: potrądzikowych, pooperacyjnych, pooparzeniowych, po cesarskim cięciu, rozstępów. Działanie mikroigieł powoduje w bliznach destrukcję starego kolagenu i tworzenie nowych włókien oraz reaktywuje wytwarzanie melaniny, a odpowiednie koktajle dostarczają niezbędnych do tych procesów substancji. Zabiegi możemy rozpocząć  nawet po 2 tygodniach, od momentu  zdjęcia szwów.
 • Mezoterapia mikroigłowa  przeprowadzana jest  jednorazowymi kartridżami opracowanymi i opatentowanymi  przez BioEvolution ,  za pomocą urządzenia BioEvolution Oreade Laser.
 • Dokładny opis urządzenia znajduje się w zakładce makijaż permanentny- urządzenie.
 • Jest to zabieg sterowany komputerowo i bezpieczny. System kartridży zapewnia zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Jednorazowe kartridże zapakowane są w sterylne blistry. Każdy kartridż posiada numer seryjny. Mikro-igły znajdujące się na kartridżu, pozwalają na nakłucie skóry do głębokości 0,3 mm,  nie naruszają układu krwionośnego.
 •  Na skórę w trakcie zabiegu nakłada się dobrany indywidualnie do potrzeb i rodzaju zabiegu koktajl z substancjami aktywnymi, są to czysto skoncentrowane składniki.  Preparat zostaje wchłonięty wgłąb skóry właściwej poprzez niewidoczne mikronakłucia.
 • Efekt zabiegu jest natychmiastowy, jednak ostateczny rezultat widać dopiero po całkowitej regeneracji  skóry. Zabieg można wykonywać o dowolnej porze roku, bez żadnych ograniczeń, jest całkowicie bezpieczny również dla skór wrażliwych i naczyniowych.

 

Wskazania

utrata napięcia , elastyczności i gęstości skóry, zmarszczki , worki i cienie pod oczami, zmęczona ,szara cera, skóra dojrzała, rozszerzone naczynka, blizny, rozstępy, przebarwienia, skóra sucha wymagająca nawilżenia, cellulit, wypadanie włosów

 

Przeciwwskazania

 • anomalie skóry na obszarze zabiegowym – zmiany skórne w postaci wysypki, swędzenia, skłonność do zliszajowacenia, nadmiernej suchości i łuszczenia się skóry, trądzik,  brodawki, pieprzyki, znamiona
 • stany zapalne skóry
 • opryszczka w stanie zapalnym
 • ogólne osłabienie odporności
 • nadwrażliwość skóry
 • cukrzyca, anemia, hemofilia, łuszczyca
 • ciąża
 • przyjmowanie leków sterydowych i antybiotyków
 • choroby nowotworowe (wymagana konsultacja lekarska)

 

Rodzaje zabiegów

MESOBOOST tHA– zabieg na głębokie zmarszczki mimiczne i wiekowe, skóra starzejąca się, polecany dla każdego rodzaju cery dojrzałej

Powstanie Mesoboost tHA zostało zainspirowane zabiegami medycyny estetycznej. Zasadniczym składnikiem preparatu jest potrójny kwas hialuronowy, o najwyższym stężeniu. Dzięki temu, preparat nie tylko wypełnia zmarszczki i przywraca skórze gęstość ale także odtwarza jędrność policzków i sukcesywnie odbudowuje gęstość skóry. Zabiegi zapewniają specjalistyczną pielęgnację, ukierunkowaną na długotrwałą regenerację skóry oraz procesy jej odmłodzenia.

 

MESOBOOST Collagen & Elastin– zabieg dla skór pozbawionych jędrności i elastyczności, terapia skór dojrzałych

Mesoboost Collagen & Elastin to multiaktywne serum oparte na niespotykanym połączeniu 3 aktywnych wysokoskoncentrowanych formach , potrójnym kwasie hialuronowym, kolagenie o potrójnej helisie i elastynie. Zabiegi silnie regenerują skórę i powodują odbudowę struktur podporowych skóry. Powodują bezinwazyjne „wypełnienie” zmarszczek, długotrwale nawilżają, napinają i ujędrniają skórę, znacząco spowalniają proces starzenia.

 

MESOBOOST Capillar – zabieg dla cer wrażliwych,naczyniowych i cer z objawami trądziku różowatego

Preparat łączący potrójny kwas hialuronowy, kwas laktobionowy i ekstrakt z miłorzębu japońskiego. Zabiegi gwarantują błyskawiczne ukojenie skóry zaczerwienionej, podrażnionej, a także wzmocnienie jej bariery ochronnej. Stymulują procesy naprawcze, łagodzą stany zapalne, poprawiają mikrokrążenie, wzmacniają naczynia krwionośne. Skutecznie przeciwdziałają teleangiektezjom i likwidują obrzęki.               

MESOBOOST haC – zabieg dla skór z przebarwieniami różnego pochodzenia, nierównomiernym kolorycie, skór „palacza”

Mesoboost haC posiada bardzo aktywny skład, potrójnego kwasu hialuronwego i kwasu askorbinowego oraz glukonolaktonu. Wykazuje wysoką skuteczność w redukcji objawów związanych z zachodzącymi procesami starzenia tj. zmarszczki, utrata jędrności, nierówny koloryt skóry. Obecność Vit.C działa silnie antyoksydacyjnie, wspomaga proces syntezy kolagenu, przywraca jędrność i gęstość skóry. Glukonolakton obecny w preparacie stymuluje odnowę komórkową, intensyfikuje efekt wygładzenia, rozjaśnia przebarwienia oraz nawilża skórę.

 

MESOBOOST Arnica & Hialuronic Acid– zabieg na okolicę oczu, redukcja sińców i opuchnięć, wygładzenie zmarszczek

Zaawansowany zabieg na okolicę oczu. Skład preparatu bazuje na potrójnym kwasie hialuronowym i arnice. Zabiegi zapewniają redukcję sińców i opuchnięć pod oczami, usprawniają mikrokrążenie, powodują obkurczenie i wzmocnienie naczyń krwionośnych, spłycają i wygładzają zmarszczki „kurze łapki”, nawilżają skórę.   

 

MESOBOOST Anticellulite & Body Shaping– zabieg na ciało, dla osób z problemem cellulitu, nadmiarem tkanki tłuszczowej,  utratą jędrności ciała ( również po schudnięciu )

Unikalny skład preparatu oparty jest na potrójnym kwasie hialuronowym, rekordowym stężeniu fosfatydylocholiny zwanej „spalaczem tłuszczu”,  kofeiny, która pobudza mikrokrążenie, stymuluje przemianę materii. Dodatkowo występuje tu również różeniec górski o działaniu silnie antyoksydacyjnym.

 

 

Zalecenia po zabiegu

nie stosować kosmetyków kolorowych oraz kosmetyków mogących powodować podrażnienie przez okres 2 dni i nie korzystać z sauny i basenu przez okres 2 dni, stosować ochronę przeciwsłoneczną ( SPF 30), nie opalać się w solarium i na słońcu przez okres trwania serii zabiegów i 2 tygodnie po ostatnim zabiegu, w tym czasie nie używać również samoopalaczy, pić dużą ilość wody mineralnej niegazowanej przez co najmniej 2 dni po zabiegu.

 

Zalecana ilość zabiegów

zaleca się zastosowanie serii 8 zabiegów (dwa lub jeden zabieg w tygodniu), dla podtrzymania efektu poleca się 1 zabieg w miesiącu. Przerwa pomiędzy kolejną serią ośmiu zabiegów powinna wynosić cztery tygodnie.

 

Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna  – cennik

Koktajl liftingujący – Twarz lub Szyja i dekolt Cena: 300 zł
Koktajl liftingujący – Twarz + Szyja i dekolt Cena: 450 zł
Koktajl nawilżający – Twarz lub Szyja i dekolt Cena: 300 zł
Koktajl nawilżający – Twarz + Szyja i dekolt Cena: 450 zł
Koktajl dotleniający – Twarz lub Szyja i dekolt Cena: 300 zł
Koktajl dotleniający – Twarz + Szyja i dekolt Cena: 450 zł
Koktajl do cer naczyniowych – Twarz lub Szyja i dekolt Cena: 300 zł
Koktajl do cer naczyniowych – Twarz + Szyja i dekolt Cena: 450 zł
Dłonie Cena: 200 zł

Czas zabiegu: ok 50 min

Mezoterapia mikroigłowa Derma Roller – cennik

Twarz lub Szyja i dekolt Cena: 300 zł
Twarz + Szyja i dekolt Cena: 450 zł
Skóra głowy Cena: 300 zł
Skóra głowy seria 8 zabiegów – jeden zabieg gratis  
Skóra głowy seria 12 zabiegów – dwa zabiegi gratis  
Ciało – zabieg antycellulitowy i ujędrniający, wyszczuplający Cena: 350 zł
Dłonie Cena: 200 zł
Ciało – terapia blizn i rozstępów Cena: 350-450 zł

Czas zabiegu: ok 50 min