Makijaż ślubny

 
Makijażem wyjątkowym jest makijaż Panny Młodej, który powinien podkreślać jej urodę, współgrać ze strojem, fryzurą, temperamentem. Makijaż ślubny stanowi ważny element stylizacji Panny Młodej. Musi on wyglądać idealnie podczas całej uroczystości. Powinien być wodoodporny, gdyż łatwo o wzruszenia w tym ważnym dniu. Ważne jest jednocześnie by poza tym, że będzie trwały, wyglądał naturalnie. Makijaż ślubny musi prezentować się pięknie zarówno w dziennym jak i wieczorowym świetle oraz być mocniejszy niż na co dzień, by dobrze wyglądać na zdjęciach.

Makijaż Panny Młodej powinien być dopasowany do typu jej urody. Inny będzie odpowiedni dla brunetki, inny dla blondynki. Ślubny makijaż ma podkreślać urodę, wydobyć atuty i zamaskować niedoskonałości, sprawić by twarz wyglądała promiennie i świeżo. Jego kolorystyka powinna być dobrana do typu urody, koloru oczu. Istotny jest również kształt twarzy, uczesanie oraz suknia ślubna. Wszystko powinno ze sobą współgrać, tak by tworzyło idealną kompozycję.

Dlatego też zachęcam i namawiam, odpowiednio wcześniej (od 4 do 6 tygodni przed datą ceremonii ) ,do umówienia się na konsultację z wykonaniem ślubnego makijażu próbnego, podczas którego można dokonać wzajemnych ustaleń, omówić  upodobania i oczekiwania, przeanalizować wybór optymalnej opcji.

Będziesz miała wówczas czas na spokojne zastanowienie się, podjęcie decyzji, wyrażenie swojej opinii i uwag.

Na makijaż próbny proszę o przygotowanie informacji o stroju, fryzurze, dodatkach (kwiaty, biżuteria).